DZIEŃ  SKUPIENIA  ŚRODOWISK  MISYJNYCH

Wszystkich zaangażowanych w sprawy misji, a szczególnie animatorów i członków kół misyjnych, tak młodzieżowych jak i dorosłych, zapraszamy w dniu 23 marca (sobota) w godz. 10:00-15:30, na kolejne Spotkanie Środowisk Misyjnych Archidiecezji Katowickiej w parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach.

Tematem spotkania będą między innymi przygotowania do ogłoszonego przez papieża Franciszka października 2019 r. jako Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego obchodzonego pod hasłem: Ochrzczeni i posłani.

Mszy św. o godz. 12:00 przewodniczyć będzie ks. bp Grzegorz Olszowski - opiekun spraw misji w naszej Archidiecezji.

Przypominamy też, o zarezerwowaniu czasu w dniu 27 kwietnia (sobota) na udział w Archidiecezjalnym Kongresie Misyjnym - szczegóły wkrótce.

ks. dr Grzegorz Wita
dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Archidiecezji Katowickiej