Spotkanie Kolędników Misyjnych

Doroczne spotkanie grup Kolędników Misyjnych Archidiecezji Katowickiej odbędzie się w sobotę, 12 stycznia 2019 r.
w parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Knurowie (ul. Kapelanów Wojskowych 5).

Rozpoczęcie mszą św. o godz. 10:00, ok. 10:45 jasełka i prezentacja grup, następnie ciepła herbata i słodki poczęstunek. Zakończenie planowane jest ok. 12:30.

Serdecznie zapraszamy grupy Kolędników Misyjnych w swoich strojach kolędniczych.

Zebrane podczas kolędowania ofiary proszę przekazać na misyjny rachunek archidiecezji katowickiej:

Archidiecezja Katowicka
ul. Jordana 39
Getin Noble Bank SA II Oddział w Katowicach
nr konta 10 1560 1111 2107 0236 6515 0010

z dopiskiem w tytule wpłaty "Kolędnicy Misyjni".

Z przesłanej kwoty 10% zostanie przeznaczone na animację misyjną w diecezji. Pozostałe środki zostaną przekazane centrali PDMD w Warszawie.

Uprzejmie proszę, aby przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informację, komu i na jaki adres wysłać/przygotować dyplom tegorocznego kolędowania misyjnego.

Serdecznie pozdrawiam!

Szczęść Boże!