Warsztaty ABC Kolędników Misyjnych 2018

Dzieło Misyjne Archidiecezji Katowickiej zaprasza katechetów, nauczycieli i animatorów parafialnych kół misyjnych na warsztaty pt. "ABC Kolędników Misyjnych 2018".

Termin spotkania: 15 listopada (czwartek) o godz. 17:30, gmach Wydziału Teologicznego UŚ, Katowice (miejsce może ulec zmianie).

Zapraszamy szczególnie przedstawicieli parafii, które chciałyby rozpocząć swą przygodę z Kolędnikami Misyjnymi. Podczas spotkania chcemy przybliżyć w sposób praktyczny ideę dzieła Kolędników Misyjnych, przekazać pomocne materiały, proces przygotowań, sposób przeprowadzenia, zaangażowanie dorosłych, posłanie w parafii, owoce i trudności. Swym doświadczeniem podzielą się osoby organizujące grupy kolędnicze w swych szkołach i parafiach.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

ZAPRASZAM

ks. dr Grzegorz Wita