XVI RAJD MISYJNY

XVI już RAJD  MISYJNY zbliża się.

Wszystkich przyjaciół misji i misjonarzy zapraszamy na kolejny spacer po Beskidach. W sobotę 16 czerwca spotykamy się u Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce.

Program:

godz. 10:00 – zbiórka na parkingu na przełęczy Kubalonka w Istebnej, przy ul. Kasztanowej;

godz. 10:15 – powitanie i rozpoczynamy wędrówkę szlakiem czerwonym, prowadzącym na Stecówkę. Czas przejścia około 1h.

godz. 11:30 – msza św. w kościele pw. MB Fatimskiej na Stecówce w intencji misji i misjonarzy;

godz. 12:30 – przejście do schroniska na Stecówce (5') – czas na animację misyjną oraz zebranie sił w schronisku (ok. 1h 30').

godz. 14:05 – wychodzimy z schroniska i przez Połom wracamy na parking na przełęczy Kubalonka.  Czas przejścia ok. 1h20'.

godz.15:30 – zakończenie Rajdu i powrót.

Zapraszamy wszystkie grupy i wolontariaty misyjne oraz sympatyków misji do udziału.

Dzieci i młodzież uczestniczą w Rajdzie z odpowiednią liczbą Opiekunów!
Dla zapewnienia właściwej organizacji, prosimy dokonać zgłoszenia na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA:

Pogoda zarezerwowana!
Czyste powietrze i dobre widoki gratis!