XV RAJD MISYJNY
wtorek, 23 maja 2017 20:15

Już 10 czerwca XV Rajd Misyjny. Zapraszamy wszystkie grupy i wolontariaty misyjne oraz sympatyków misji do udziału.

Program:

godz. 9:15 – zbiórka przed kościołem pw. św. Jana Chrzciciela w Brennej Centrum, przy ul. Ks. Rudolfa Juroszka 9;

godz.9:30 – powitanie i msza św. w kościele parafialnym w intencji misji i misjonarzy;

godz. 10:30 - rozpoczynamy wędrówkę szlakiem czarnym, a później zielonym wiodącym do schroniska na Błatniej. Czas przejścia około 1h30'. W schronisku czas na zebranie sił.

godz. 13:00 – wychodzimy z schroniska i szlakiem czerwonym w kierunku Jaworza rozpoczynamy zejście. W rejonie Małego Cisowego schodzimy ze szlaku i ścieżka kierujemy się do Ośrodka rekolekcyjnego im. Św. Jadwigi, przy ul. Leśników 38 w Brennej. Czas przejścia ok. 1h15'.

W Ośrodku przewidziany jest ciepły poczęstunek oraz animacja misyjna.

godz.15:45 – zakończenie Rajdu i powrót

Dla zapewnienia właściwej organizacji, prosimy dokonać zgłoszenia na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA:

Pogoda zarezerwowana!

Dzieci i młodzież uczestniczą w Rajdzie z odpowiednią liczbą Opiekunów!