WIELKI POST

III Karnawałowy Bal Misyjny już za nami - było radośnie i hucznie.Niech żałują Ci co nie wzięli udziału w zabawie.

Okres Wielkiego Postu to czas na wskroś misyjny - zewsząd słychać wezwanie: Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. U progu tego okresu. niedzielą AD GENTES, Kościół przypomina o konieczności głoszeniu Dobrej Nowiny wszystkim narodom i potrzebie wspierania tych co działają na pierwszej linii - misjonarzom. W załączeniu komunikat Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

Wszystkich zaangażowanych w sprawy misji, a szczególnie animatorów i członków kół misyjnych, tak młodzieżowych jak i dorosłych, zapraszamy w dniu 25 marca (sobota) w godz. 10:00-15:30, na kolejne Spotkanie Środowisk Misyjnych Archidiecezji Katowickiej w parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach.

Przypominamy też, o zarezerwowaniu czasu w dniu 22 kwietnia (sobota) na udział w Archidiecezjalnym Kongresie Misyjnym - szczegóły wkrótce.