Najbliższe wydarzenia (luty-marzec)
sobota, 07 stycznia 2017 21:15

Po udanym i pełnym gorącej werwy, mimo trzaskającego mrozu, spotkaniu Kolędników Misyjnych w gościnnej parafii św. Stanisława w Żorach, zapraszam na kolejne wydarzenia:

- 4 lutego (sobota) o godz. 10.00 w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie spotkanie pt. Misyjna Manufaktura, czyli jak zrobić cudeńka z niczego. To warsztaty, które w praktyczny sposób chcą pokazać animatorom i opiekunom, jak można przygotować sprytne rzeczy na misyjne kiermasze czy prezenty. Zapraszamy szczególnie katechetów!

- 18 lutego (sobota) w mysłowickim hotelu Trojak odbędzie się III Karnawałowy Bal Misyjny. Koszt to 200 zł od pary. Początek o godz. 19.00. Zgłoszenia u ks. Grzegorza Wity. Już zapisało się 40 par!

- 25 marca (sobota) w godz. 10.00-15.30 w parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach Spotkanie Środowisk Misyjnych Archidiecezji Katowickiej. Serdecznie zapraszam wszystkich dorosłych i młodzieżowych animatorów i członków Kół Misyjnych.