Spotkanie Kolędników Misyjnych
czwartek, 29 grudnia 2016 07:14

Wszystkie grupy Kolędników Misyjnych zapraszam na spotkanie w sobotę, 7 stycznia na godz. 10.00 do parafii pw. św. Stanisława bp. i męcz. w Żorach (ul. Boryńska 45). W programie spotkania: dziękczynna msza św., spotkanie przy herbatce, prezentacja grup. Prosimy, aby przybyć w swych strojach kolędniczych. Proponujemy także, aby "dogadać się" z sąsiadami w sprawie wspólnego dojazdu do Żor.

Natomiast zebrane podczas kolędowania ofiary proszę przekazać na misyjny rachunek archidiecezji katowickiej:

Archidiecezja Katowicka
ul. Jordana 39
Getin Noble Bank SA II Oddział w Katowicach

nr konta 10 1560 1111 2107 0236 6515 0010 z dopiskiem w tytule wpłaty "Kolędnicy Misyjni".

Z przesłanej kwoty 10% zostanie przeznaczone na animację misyjną w diecezji. Pozostałe środki zostaną przekazane centrali PDMD w Warszawie.

Uprzejmie proszę, aby przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. informację, komu i na jaki adres wysłać/przygotować dyplom tegorocznego kolędowania misyjnego.

Serdecznie pozdrawiam!

Szczęść Boże!