Odwiedziny i spotkanie z bp. Clementem Mulengą SDB z Zambii
piątek, 13 maja 2016 16:50

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, na pielgrzymkę mężczyzn do Piekar Śląskich przybędzie kolejny misyjny biskup.

Tym razem gościć będziemy w naszej archidiecezji biskupa diecezji Kabwe w Zambii - ks. bpa Clementa Mulengę SDB. W diecezji tej posługuje trzech naszych misjonarzy: ks. Piotr Kołcz, ks. Zenon Bonecki oraz ks. Marek Paszek, który będzie towarzyszył ks. biskupowi.

W programie wizyty jest przewidziany udział w święceniach kapłańskich w katowickiej katedrze, odpust parafialny w Gaszowicach, Boże Ciało w Czyżowicach, bierzmowanie w Bytomiu Łagiewnikach, wizyta w Urbanowicach i Ornontowicach, Piekary Śląskie, Jasna Góra, krakowskie Łagiewniki i inne.

Wszystkie Koła Misyjne, które chciałyby się spotkać z ks. biskupem i ks. Markiem serdecznie zapraszam do parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach w poniedziałek 23 maja. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, o 18.00 Eucharystia a po niej spotkanie w parafialnej auli.

Serdecznie zapraszam!