Dzień Skupienia Środowisk Misyjnych Archidiecezji Katowickiej
piątek, 19 lutego 2016 16:06

12 marca 2016 r. (sobota) w godz. 10.00 – 15.00 w parafii Miłosierdzia Bożego w Tychach (ul. Gen. Andersa 25) odbędzie się Dzień Skupienia Środowisk Misyjnych Archidiecezji Katowickiej. Oprócz Eucharystii, przejścia przez Bramę Miłosierdzia w jubileuszowym kościele stacyjnym celem tego spotkania jest integracja osób zaangażowanych w animację misyjną.

Tematem przewodnim będzie dyskusja nad synodalną propozycją tworzenia Dekanalnych Zespołów Misyjnych. Z tego względu uprzejmie proszę o przybycie z każdej parafii choć jednej osoby, która jest zaangażowana w animację misyjną. Zapraszam osoby ze środowiska Żywego Różańca, animatorów misyjnych, katechetów lub innych.

Uprzejmie proszę o zgłaszanie swego udziału na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Program spotkania:

10.00 powitanie i rozpoczęcie,
10.15 spotkanie formacyjne: wokół synodalnej propozycji Dekanalnych Zespołów Misyjnych (kawa i ciasto),
11.00 dyskusja,
12.00 Eucharystia,
13.00 posiłek,
13.30 misyjne aktualności: organizacja Metropolitalnego Kongresu Misyjnego 23 kwietnia w Rudach Raciborskich innych, zbliżających się animacji,
14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu,
14.30 nabożeństwo misyjne
15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i rozesłanie

Serdecznie zapraszam także osoby zainteresowane rozpoczęciem animacji misyjnej w swoich szkołach czy parafiach!