Pielgrzymka Przyjaciół Misji śladami św. Teresy od Dzieciątka Jezus
środa, 24 grudnia 2014 08:00

św. Teresa

Dzieło Misyjne Archidiecezji Katowickiej zaprasza animatorów Kół Misyjnych oraz wszystkich Przyjaciół Misji na autokarową pielgrzymkę do Belgii i Francji śladami św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz Papieskich Dzieł Misyjnych w Paryżu.

Termin: od 4 lipca (sobota) do 12 lipca (niedziela) 2015 r.

Koszt (w zależności od ilości osób) ok. 2 400 zł.

W programie zwiedzanie: Kolonii, Banneaux, Gandawy, Honfleur, Lisieux, Mount St. Michel, Pontmain, Alencon, Wersalu, Paryża.

Wspólne wędrowanie stwarza doskonałą okazję do integracji misyjnego środowiska, pogłębienia swej formacji, odpoczynku oraz wymiany myśli i zdobycia nowych doświadczeń na dalsze posługiwanie na rzecz misji Kościoła. Program do przesłania.

Zainteresowanych uprzejmie proszę o kontakt: tel. 601 45 80 16 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

ks. Grzegorz Wita,