Adwentowe Spotkanie Rodzin Misjonarzy
sobota, 06 grudnia 2014 08:36

Musimy pamiętać, że braterstwa zaczynamy się uczyć zazwyczaj w obrębie rodziny, zwłaszcza dzięki odpowiedzialnemu i uzupełniającemu się spełnianiu ról właściwych wszystkim jej członkom, szczególnie ojca i matki. Rodzina jest źródłem wszelkiego braterstwa, dlatego jest również podstawą i główną drogą pokoju, ponieważ na mocy swego powołania powinna „zarazić" świat swą miłością.

Papież Franciszek, Orędzie na Światowy Dzień Pokoju 2014

Pragnę serdecznie zaprosić na Adwentowe Spotkanie Rodzin Misjonarzy z Archidiecezji Katowickiej. Odbędzie się ono w niedzielę 14 grudnia 2014 r. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tychach (ul. gen. Andersa 25). Wzorem lat ubiegłych, na nowo chcemy podzielić się doświadczeniem braterstwa i solidarności rodzin, które wydały misyjne powołania.

W programie:

godz. 17.00     Msza św. w kościele parafialnym, kiermasz misyjny,
godz. 18.00     spotkanie z Księdzem Arcybiskupem w sali domu parafialnego.

Zapraszam także misjonarzy przebywających na urlopach!

Uprzejmie proszę o potwierdzenie swej obecności do 12 grudnia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 601 458 016.

ks. Grzegorz Wita