Kolędnicy Misyjni 2014/2015
środa, 22 października 2014 11:42

Kolędnicy Misyjni 2014

W roku 2014 kolędnicy misyjni pod patronatem Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci wyruszą z Dobrą Nowiną do rodzin w swojej parafii, by głosić Dobrą Nowinę i nieść pomoc dzieciom w Indiach.

Opracowane zostały już materiały, które zostaną wysłane na każdą parafię (zainteresowanych proszę pod koniec października o nie pytać). „Misyjne Materiały Liturgiczne Kolędnicy Misyjni 2014” z płytą CD zawierają:  wskazówki praktyczne jak przygotować misyjne kolędowanie („Kolędnicy misyjni krok po kroku” pps), katechezy, pokazy multimedialne, scenariusz misyjnych jasełek i inne.
Doskonałym uzupełnieniem przygotowania do misyjnego kolędowania jest listopadowo-grudniowy numer czasopisma „Świat Misyjny". Polecam także lekturę styczniowego numeru Małego Gościa Niedzielnego z bieżącego roku, który był poświęcony dziełu Kolędników Misyjnych.

Wszystkich zainteresowanych tegoroczną edycją Kolędników Misyjnych (zwłaszcza osoby, które chcą zainicjować to dzieło w swoim środowisku) zapraszam na Warsztaty o Kolędnikach Misyjnych w dniu 19 listopada (środa) o godz. 16.30 w sali 301 Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach.